Na Poważnie Nr 7-8/2012 Na Poważnie

ISBN:

Published: December 17th 2012

ebook


Description

Na Poważnie Nr 7-8/2012  by  Na Poważnie

Na Poważnie Nr 7-8/2012 by Na Poważnie
December 17th 2012 | ebook | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | | ISBN: | 10.70 Mb

Redaktorem naczelnym pisma jest prof. Jan Żaryn, znany i ceniony historyk, działacz społeczny oraz publicysta, Wydawcą jest Stowarzyszenie im. Jana Liszewskiego, gromadzące dziennikarzy, publicystów i działaczy kulturalnych młodego pokoleniaMoreRedaktorem naczelnym pisma jest prof. Jan Żaryn, znany i ceniony historyk, działacz społeczny oraz publicysta, Wydawcą jest Stowarzyszenie im.

Jana Liszewskiego, gromadzące dziennikarzy, publicystów i działaczy kulturalnych młodego pokolenia skupionych wokół portalu wpolityce.pl.Pismo przeznaczone jest dla czytelników zainteresowanych historią, polityką i sprawami publicznymi, a redakcja nie ukrywa swej chrześcijańskiej tożsamości i przywiązania do tradycji. Dla nas dziedzictwo nie jest balastem, a twórczym wyzwaniem. Jesteśmy Polakami, zaniepokojonymi kondycją intelektualną i moralną znacznej części środowisk opiniotwórczych.Autorami tekstów są znani i cenieni w swoich środowiskach publicyści, historycy i historycy sztuki, osoby znające swój warsztat, a jednocześnie piszące językiem przystępnym, o sprawach arcyciekawych.

Bliskie są nam poglądy konserwatywne i katolicko-narodowe. Jesteśmy Polakami i kochamy nasz kraj, ludzi tu żyjących, i tych, którzy odeszli. Łączymy się także z dziedzictwem pokoleń pozostawionym na Kresach oraz w rozproszeniu – na wychodźstwie. Tam wszędzie była i jest Polska.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Na Poważnie Nr 7-8/2012":


bocalanbrasil.com

©2010-2015 | DMCA | Contact us